fbpx

Dopřejte vašemu plesu kvalitní výstup.

Fotografie

Fotografie jsou důležitou součástí výstupu z jakékoli akce, pomůžou propagovat vás i  vaše budoucí akce, proto je klíčové její zachycení svěřit do rukou někomu, kdo ví, jak na to. Jsme mladý a sehraný tým, kterému neunikne žádný důležitý okamžik. Používáme nejmodernější fotografické vybavení a jdeme s dobou. Naše fotografie všem návštěvníkům umožní si okamžiky prožít znovu a připomenout si atmosféru, která na vašem plese panovala. Takto spokojený návštěvník se rád zúčastní vašeho plesu znovu. Výsledné fotografie dodáme upravené a v té nejlepší kvalitě přes online úložiště, aby jste měli čím naplnit svoje webovky i sociální sítě.

Video

Zachytíme vaši akci v tom nejlepším světle. Natáčení akcí se věnujeme více jak pět let. Za tu dobu víme, jak akci co nejlépe prodat. Používáme nejmodernější filmovou techniku a mimo jiné i kamerovou lanovku pro nevšední záběry z výšky. Ve videích zachycujeme atmosféru, která na místě panovala. Spojením dynamického střihu s výběrem ideálního hudebního podkladu tvoříme videa, která zaujmou nejednoho diváka. 

Fotokoutek

Chcete návštěvníkům plesu přidat zajímavou zábavu a možnost odnést si vzpomínku na kterou lze umístit vaší reklamu? Tak přesně k tomu je naše budka sestrojena. Disponujeme přední zabudovanou obrazovkou, na které návštěvník vidí, jak vypadá. Budka ho vyfotí a má možnost si nechat okamžitě fotografii vytisknout, což zabere jen pár vteřin. Máme několik možností balíčků jak předplacené fotografie pro hosty zdarma, tak možnost nechat návštěvníky za tisk platit. O hladký průběh focení a případnou platbu za vytištěnou fotografii se stará zkušená obsluha, kterou nic nepřekvapí. Na výběr máme několik pozadí, případně dokážeme zajistiti pozadí potištěné grafikou dle vašich představ.