fbpx

Portréty

Portrétní fotografka s citem pro detail

Hledáte portrétního fotografa pro portrét na billboard, rodinnou fotku na PFko, nebo fotky na instáč? Žádný problém. Snažím se zachytit nejpřirozenější snímky tak, aby vám výsledné fotografie vykouzlily úsměv na tváři. Nebojím se žádné výzvy, napiš mi klidně svoji představu, věřím, že ji spolu zvládnete přivést k životu.

Je možné domluvit focení kdekoliv v exteriéru, třeba na vašem oblíbeném místě. Žádné vás nenapadá? Nevadí, vždy mám spoustu vymyšlených lokací a snažím se objevovat nové a nové, jelikož mě nebaví fotit stále na stejném místě. Pojďme tedy spolu objevit skvělé lokace a nafotit skvělé fotky. 

📌 Liberec a okolí/Praha  (jiná města po domluvě)

Ceník

Počty upravených fotografií jsou orientační, předávám všechny podle mého uvážení povedené fotografie. Předání probíhá přes online úložiště v plné kvalitě obvykle do dvou dnů od focení podle aktuální vytíženosti. Balíčky neobsahují žádné tištěně fotografie, je však  možné se na tisku domluvit.

Portrétní focení

1 hodina focení

Cca 50 upravených fotografií

Jedna lokace

2500 Kč

Chcete někomu darovat focení pod stromeček nebo třeba k narozeninám? Není problém ! Máme poukázky, kterými můžete potěšit rodinu, kamarády nebo klidně sebe. Poukázky je možné si vyzvednout osobně nebo nechat poslat poštou. Poukázku je možné využít do 6 měsíců od zakoupení. Ceny jsou stejné jako ceny focení.

Portrétní fotografka

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat prostřednictvím mailu nebo na mém instagramu, kde domluvíme všechny detaily. Těším se  na případnou spolupráci.