fbpx

Plesový fotograf Mladá Boleslav

Fotky z maturitního plesu jsou velmi důležité, jelikož je to událost, kterou zažijete jen jednou za život! Proto je klíčové jeho zachycení svěřit do rukou někomu, kdo ví, jak na to. Jsme mladý a sehraný tým, který dokonale zná průběh plesů a tím pádem mu neunikne žádný důležitý okamžik. Používáme nejmodernější fotografické vybavení a jdeme s dobou. Naše fotografie vám umožní si všechny okamžiky prožít znovu a připomenout si atmosféru, která na vašem plese panovala. Výsledné fotografie dodáme upravené a v té nejlepší kvalitě přes online úložiště, aby jsi si měl co postnout na instagram a ukázat své rodině.

Ceník

Foto balíček Mini

Jeden fotograf

Cca 6 hodin fotografování

Série cca 400 upravených fotografií

5500 Kč

Foto balíček Maxi

Dva fotografové

Cca 6 hodin fotografování

Série cca 600 upravených fotografií 

10000 Kč

Samozřejmě fotografiemi to nekončí, zaměřujeme se i na video a taky máme bezva fotobudku, pokud tě o všech službách zajímá víc, klikni zde.

Fotografujeme maturitní plesy po celé České republice. Hledáte fotografa na ples Hradec Králové, fotograf na maturitní ples Pardubice, fotografujeme maturitní plesy Chlumec nad Cidlinou, fotograf na maturák Hořice v Podkrkonoší, fotograf na ples Poděbrady, fotografujeme maturitní plesy Jičín, fotograf na maturitní ples Třebechovice pod Orebem, fotograf na maturitní ples Dobruška, fotograf na maturitní ples Rtyně v Podkrkonoší, fotograf na maturitní ples Hronov, fotograf na maturitní ples Týniště nad Orlicí, fotograf na maturitní ples Častolovice, fotograf na maturitní ples Kostelec nad Orlicí, fotograf na maturitní ples Jaroměř, fotograf na maturitní ples Náchod, fotograf na maturitní ples Lanškroun, fotograf na maturitní ples Česká Třebová, fotograf na maturitní ples Polička, fotograf na maturitní ples Moravská Třebová, fotograf na maturitní ples Mohelnice, fotograf na maturitní ples Uničov, fotograf na maturitní ples Boskovice, fotograf na maturitní ples Letovice, fotograf na maturitní ples Blansko, Focení maturitních plesů.