fbpx

Fotoprodukce

SE SMYSLEM PRO DETAIL

Fotografické práce všeho druhu od eventů až po fotografie realit.

Eventový a portrétní fotograf

Chcete kreativní neokoukané portréty, fotografie z vaší akce nebo fotografie vašeho produktu? Tak to jsme my ta pravá volba. Pro dobrou fotku uděláme cokoli, snažíme se neustále zlepšovat a nebojíme se žádné výzvy. Pokud jsme tě zaujali, určitě nám napiš a něco spolu vymyslíme.

Služby

Pokud chcete vidět více fotek a zjistit všechny důležité informace včetně cen o jednotlivých odvětvích stačí kliknout na  vybranou fotku.

O mně

Jmenuji se Nikita a jako eventový a portrétní fotograf fotím už asi pět let. Nejvíce se teď věnuji svatbám, plesům a portrétům, ale fotim všechno možný i nemožný. Foťák sebou tahám úplně všude, jelikož je to moje největší vášeň. Do focení a věcí s tím spojených dávám všechen svůj čas, takže když nefotim, tak pravděpodobně edituju, pracuju na zlepšení našich webovek, vytvářím nějakou grafiku nebo se snažím pochopit SEO. Největší odměnou pro mě je spokojený klient, kterému moje fotky vykouzlí úsměv na tváři. Máte nějké dotazy nebo zájem o jakékoli fotografie? Napište mi na mail nebo na můj instagram.